W dniach 24-26 czerwca Olsztyn zaprasza miłośników żeglarstwa. W stolicy Warmii i Mazur odbędą się bowiem ogólnopolskie Targi Sportów Wodnych Olsztyn Water Expo. Auto Land został partnerem tego przedsięwzięcia.

 

– Zeszłoroczna, pierwsza edycja Targów okazała się bardzo udana. Na targach gościliśmy ponad 70 firm z całej Polski prezentujących swoje produkty, począwszy od małych jednostek pływających po duże jachty morskie – przekonuje Adrian Kwiatkowski, Prezes Zarządu GEKO PROJEKT, organizatora Targów.

– Była to również świetna okazja do zawarcia wielu transakcji handlowych – dodaje. 

 

Wydarzenie skierowane jest dla wszystkich miłośników sportów wodnych. W tym roku ponownie na wodach jeziora Ukiel swoją ofertę zaprezentuje ponad kilkudziesięciu wystawców z całego kraju.

 

Pasjonaci żeglarstwa oraz pozostałych sportów wodnych będą mogli spotkać się z producentami łodzi, jachtów, skuterów, kajaków i innych jednostek. Oprócz sprzętu pływającego wystawcy zaprezentują także szeroką gamę akcesoriów od kapoków po sprzęt nurkowy.

 

Tegoroczna edycja Olsztyn Water Expo odbędzie się na nowopowstałej przystani Centrum  Żeglarstwa Wodnego i Lodowego „Słoneczna Polana”, która pomieści ponad 70 jednostek pływających. Dzięki takiemu rozwiązaniu odwiedzający będą mogli nie tylko podziwiać łodzie, ale także przepłynąć się niektórymi z nich.

 

Targom będą towarzyszyć liczne atrakcje i imprezy dodatkowe.

 

Wstęp dla odwiedzających będzie bezpłatny.

 

Auto Land jako firma pochodząca z Olsztyna z przyjemnością wspiera lokalne inicjatywy sportowe.