Auto Land Forbes Diamond award winner

Z dumą informujemy, że po raz kolejny nasza firma została wyróżniona Diamentem Forbes. Dziękujemy naszym Klientom i Pracownikom za ich wkład w otrzymanie tej prestiżowej nagrody.  W województwie warmińsko-mazurskim w tegorocznej edycji rankingu znalazło się aż 115 firm. Auto Land uplasował się na III miejscu w kategorii firm dużych, tym samym awansując o jedno miejsce w porównaniu do rankingu z 2019.

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swą wartość. Diamentami Forbesa zostały te o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, według ratingu Bisnode. Podzielone są one na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (przychody 5–50 milionów złotych), firmy średnie (przychody od 50 do 250 milionów złotych), firmy duże (przychody powyżej 250 mln zł).

Wywiadownia Bisnode Polska zebrała dane firm, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za okres 2018–2014. Na tej podstawie powstała lista blisko 7 tysięcy przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające te warunki musiały też wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

źródło: www.forbes.pl