Ciągły rozwój i poszerzanie sieci dystrybucji oraz dynamiczna sytuacja na rynku motoryzacyjnym sprawia że po raz kolejny wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i poszerzamy naszą ofertę o oleje marki WOLF. 

W sieci dystrybucji Auto Land dostępne będą oleje w szerokiej gamie lepkości a także inne płyny eksploatacyjne, chemia i akcesoria WOLF.

Poniżej przedstawimy Państwu nową markę w naszej ofercie.

 

Wolf Lubricants jest wiodącym, niezależnym producentem wydajnych środków smarnych z ponad 65-letnim doświadczeniem. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy specjalistami w  naszej branży i obecnie sprzedajemy w ponad 100 krajach. Wszystkie nasze produkty są produkowane na miejscu w Belgii, ponieważ przywiązujemy taką samą wagę do jakości naszych produktów, jak do jakości naszych usług. Ponadto, dzięki naszemu zaangażowanemu zespołowi badawczo-rozwojowemu, naszemu laboratorium na miejscu i naszej certyfikacji ISO, gwarantujemy najwyższą jakość na każdym etapie naszego procesu produkcyjnego. W rzeczywistości jakość naszych produktów i wiedza fachowa zostały potwierdzone przez ponad 200 aprobat OEM zarówno dla samochodów ciężarowych, jak i osobowych na całym świecie.

NAJWAŻNIEJSZE FAKTY I LICZBY

• FIRMA BELGIJSKA, ZAŁOŻONA W 1955 ROKU

• W 100% WŁASNOŚĆ RODZINNA Z DŁUGOTERMINOWĄ WIZJĄ

• MIĘDZYNARODOWY ZESPÓŁ EKSPERTÓW BRANŻOWYCH

• MIĘDZYNARODOWA DYSTRYBUCJA DZIĘKI SPRZEDAŻY W PONAD 100 KRAJACH

• JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH NIEZALEŻNYCH PRODUCENTÓW ŚRODKÓW SMARNYCH W EUROPIE

• W 100% ODDANY  PRODUKCJI ŚRODKÓW SMARNYCH

• DOŚWIADCZENIE PRODUKCYJNE I SERWISOWE OEM

• WŁASNE LABORATORIUM R&D I PEŁNA KONTROLA NAD JAKOŚCIĄ

• NAJNOWSZE APROBATY  OEM I CERTYFIKATY ISO

Oficjalny partner w zakresie środków smarnych Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC): Po raz piąty w tym roku jesteśmy oficjalnym partnerem w zakresie środków smarnych WRC. To partnerstwo opiera się na naszym ciągłym dążeniu do wyjątkowej inżynierii i precyzji we wszystkim, co robimy.

 

W sporcie motorowym nic nie dorównuje różnorodności, widowiskowości i emocjom Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC), demonstrujących pasję do sportów motorowych i innowacje technologiczne. To, co innym może wydawać się błahe, dla nas jest ważne. Przygotowanie, wiedza, dbałość o szczegóły i silny zespół mogą zrobić znaczącą różnicę. W swoim biznesie, podobnie jak w sporcie motorowym, musisz być dobrze przygotowany i doskonale zestrojony z tym, co ma się wydarzyć w przyszłości. Chodzi o nie pozostawienie niczego przypadkowi. Chodzi o przewidywanie i całkowite wyeliminowanie wszystkiego, co ryzykowne.

Dzisiejszy rynek środków smarnych jest bardzo złożony. Wiedza jest kluczem i dlatego zapewniamy wskazówki online, które zapewniają spokój ducha. Nasza strona internetowa oferuje idealne połączenie ulepszonych informacji o produktach, narzędzi rekomendacyjnych i przejrzystych treści techniczno-handlowych.

https://www.wolflubes.com