Pożegnaj się zesmogiem na dobre

dzięki filtrom kabinowym z serii Bosch FILTER⁺. Filtry z serii Bosch FILTER⁺ chronią podróżujących przed zanieczyszczeniami dostającymi się do wnętrza samochodu. Skutecznie działają przeciw wirusom, bakteriom i pleśni. Zatrzymują alergeny, szkodliwe gazy i cząsteczki smogu (nawet do 98% szkodliwych cząsteczek PM 2.5)

Auto gotowe na zimę? Dokucza Ci smog albo parowanie szyb?

Auto gotowe na zimę? Uwaga na smog – to duży problem, szczególnie w zimne bezwietrzne dni! Zanieczyszczenia, które przedostają się do wnętrza auta kumulują się w małej przestrzeni, przez co ich stężenie jest wyższe niż na zewnątrz. Dlatego tak ważne jest stosowanie filtrów wysokiej jakości, takich jak Bosch FILTER+ o właściwościach redukujących smog.

Czy szyby w Twoim samochodzie wciąż parują? To może być niesprawny filtr kabinowy! Pamiętaj, aby wymienić filtr kabinowy po przejechaniu 15 000 km lub raz na rok!

Budowa FILTER⁺pro

Bosch używa specjalnych materiałów do produkcji filtrów kabinowych. Trzy połączone warstwy filtra oczyszczają powietrze jeszcze zanim dostanie się ono do wnętrza samochodu.

1. Warstwa antybakteryjna o działaniu antyalergicznym

2. Warstwa węgla aktywnego

3. Warstwa ultradrobnych mikrowłókien

 

Więcej informacji na stronie: filtrybosch.pl