Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy - OLSZTYN

Obowiązki:

- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków

- naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac

- prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem m.in. umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, aneksy do umów, urlopy, zwolnienia lekarskie, badania lekarskie, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy

- nadzór nad terminowością przeprowadzania szkoleń BHP i przeprowadzaniem badań lekarskich

- sporządzanie deklaracji SOD,ZUS, PIT, PFRON, US

- obsługa ubezpieczeń grupowych pracowników oraz Pracowniczych Planów Kapitałowych

- współpraca z urzędami i organami kontroli

- sporządzanie raportów kadrowo-płacowych.

Oczekujemy:

- co najmniej 2-letniego doświadczenia w obszarze kadr i płac,

- wykształcenia wyższego,

- mile widziane doświadczenie w pracy w zakładach pracy chronionej i obsłudze dofinansowań dla osób niepełnosprawnych,

-samodzielności i  dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

 - pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

-  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

 - możliwość rozwoju zawodowego,

-  miłą atmosferę

Więcej pod 89 537 63 91, zgłoszenia CV przez ogłoszenie na OLX  "Specjalista ds. kadr i płac"