Z dumą informujemy, że Auto Land Polska S.A. została laureatem Diamentów Forbesa 2019

To już piąty diament w historii naszej firmy. Zostaliśmy sklasyfikowani na 4. miejscu w województwie warmińsko-mazurskim pośród firm pow. 250 mln obrotu. 

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które złożyły sprawozdanie finansowe do KRS. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Diamentami Forbesa zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Bisnode.

Ranking Diamenty Forbes powstaje na bazie danych firm, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za okres 2013–2017. Na tej podstawie wyłoniono ponad 3,5 tys. przedsiębiorstw, którym firma Bisnode Polska - autor rankingu, przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy. Wszystkie one mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają kontrahentom z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające wszystkie powyższe warunki dodatkowo musiały wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

źródło: Forbes.pl