W sobotę 6 października Ostróda stała się motoryzacyjnym sercem Polski. Wszystko za sprawą targów Auto Land Expo, które zgromadziły... blisko 12 000 odwiedzających!

To już 7 edycja naszego motoryzacyjnego święta. Blisko 80 krajowych i zagranicznych wystawców prezentowało innowacyjne rozwiązania i produkty, zapełniając niemal po brzegi liczący 16 tys. m2 obiekt w Ostródzie. Najwyższy poziom merytoryczny naszych Wystawców to ukłon w stronę kluczowych klientów firmy, którzy licznie przybyli z całego kraju (autobusy z ponad 60 filii Auto Land). Wszyscy mogli liczyć na wysokiej klasy doradztwo oraz specjalne promocyjne ceny. Nie zabrakło również szeregu profesjonalnych szkoleń.

Auto Land Expo to jednak nie tylko "impreza branżowa". To święto wszystkich pasjonatów motoryzacji, którzy w tym roku wykazali się niesamowitą frekwencją wynoszącą blisko 12 tys. osób. Specjalnie dla nich organizatorzy przygotowali największe motoshow w tej części kraju. Na placu przed halą expo podziwiać można było m.in.: mrożący krew w żyłach stunt motocyklowy, popisy ewolucji FMX, siwe ( i różowe ;) tumany dymu wydobywające się spod kół driftujących maszyn, demolkę w wykonaniu Monster Trucka czy super precyzyjne przejazdy samochodów serii Rallycross. Wszystko okraszone profesjonalnym komentarzem naszych prowadzących: Adama Kornackiego oraz Patryka Mikiciuka. 

Zainteresowanie targami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim zaangażowanym zarówno w organizację jak i uczestnictwo serdecznie dziękujemy i liczymy, że kolejna edycja Expo będzie równie niezapomnianym wydarzeniem.