Member of NEXUS Automotive International
Promocja na 25-lecie Auto Land

12:07:03|18 lipca 2018

***** Auto Land Laureatem nagrody Diamenty Forbes 2017 *****

Pierwsze warsztaty NEXUSAUTO już działają

0308.17

NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE), regionalny reprezentant NEXUS Automotive International SA z przyjemnością informuje o uruchomieniu pierwszych warsztatów sieci NEXUSAUTO w Polsce. Organizatorzy podkreślają międzynarodowy wymiar przedsięwzięcia, atrakcyjność koncepcji oraz szerokość oferty handlowej i profesjonalizm współpracy z dystrybutorami części zamiennych zrzeszonymi w N!ACE.

NEXUSAUTO oferuje wiele korzyści, takich jak: dostęp do oprogramowania warsztatowego oraz narzędzi z zastosowaniem specjalnych warunków handlowych, wsparcie techniczne, realizowane przez profesjonalny hotline, szkolenia i platforma e-learningowa wspierana przez NEXUS Academy.

Planujemy uruchomienie programów gwarancji sieciowej na wykonywane naprawy oraz oferty międzynarodowej pomocy drogowej dla klientów NEXUSAUTO. Partnerzy NEXUSAUTO mogą liczyć na realne wsparcie technologiczne, organizacyjne i handlowe ze strony N!ACE. W ramach NEXUSAUTO, N!ACE oferuje partnerom najwyższej jakości wizualizację obiektu, wykonaną z estetycznego i trwałego materiału, w atrakcyjnej kolorystyce.        

            N!ACE jest regionalnym przedstawicielem NEXUS Automotive International SA, dynamicznie rozwijającej się grupy motoryzacyjnej, reprezentowanej przez 121 partnerów w 118 krajach. Gwarantuje to zrzeszonym w NEXUSAUTO partnerom dostęp do szerokiej oferty dostawców oraz atrakcyjność warunków handlowych w zakresie zakupu części zamiennych.  Ponadto, warsztaty mogą korzystać z marek serwisowych N! oraz marek ‘premium’.

Hubert Slok, członek Zarządu N!ACE oraz Network Manager EMEA w NEXUS Automotive International SA: „Utworzenie NEXUSAUTO w Polsce to  naturalny krok w rozwoju N! w regionie, umocnienie pozycji Partnerów N!ACE i wsparcie dla ich klientów. Przygotowania do uruchomienia projektu trwają już w kolejnych krajach regionu

Artur Prokopowicz, Manager ds. Rozwoju N!ACE: „Nasze globalne motto brzmiThe best care for your car’, co oznacza że priorytetowo traktujemy klienta i jego bezpieczeństwo. Dostarczamy naszym partnerom najwyższej jakości części zamienne, kładziemy również nacisk na standardy związane z naprawą samochodów. Współpracujemy z warsztatami o uznanej renomie na rynku. Otrzymujemy liczne zgłoszenia od potencjalnych partnerów NEXUSAUTO, wkrótce na mapie Polski pojawią się nowe warsztaty zrzeszone pod szyldem NEXUSAUTO, oferujące swoim klientom najwyższej jakości serwis.

   
   
   

 

NEXUSAUTO

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Panel pracownika Auto Land

informacje

projekt i realizacja: Artneo.pl Artneo

W górę
Tweety na temat @autolandpolska
Pomoc zdalna Pomoc zdalna